![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 6867496
*
nr 686 7496
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 85/500, ca 45x50 cm
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 mars 2011
kl 17:14:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/3 11:55:51
1
350 kr
12/3 12:54:48
2
500 kr
12/3 16:35:49
1
800 kr
12/3 16:38:55
2
1.000 kr
13/3 14:59:40
1
1.000 kr
13/3 15:02:53
1
1.200 kr
14/3 14:24:33
2
1.600 kr
14/3 14:28:39
1
1.400 kr
14/3 14:31:34
1
1.600 kr
14/3 15:08:17
2
Vinnande bud
14/3 16:23:51
1
1.700 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders hultman färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09
*
nr 686 7496
Färglitografi , Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 85/500, ca 45x50 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 mars 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/3 11:55:51 | 1 | 350 kr |
12/3 12:54:48 | 2 | 500 kr |
12/3 16:35:49 | 1 | 800 kr |
12/3 16:38:55 | 2 | 1.000 kr |
13/3 14:59:40 | 1 | 1.000 kr |
13/3 15:02:53 | 1 | 1.200 kr |
14/3 14:24:33 | 2 | 1.600 kr |
14/3 14:28:39 | 1 | 1.400 kr |
14/3 14:31:34 | 1 | 1.600 kr |
14/3 15:08:17 | 2 | Vinnande bud |
14/3 16:23:51 | 1 | 1.700 kr |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders hultman färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:09